• .

•  Ze względu na duże zainteresowanie miejskimi obchoami akcji  na  Placu Grodzkim 11. edycja Narodowego Czytania, na której spotkamy się, by wspólnie czytać utwór „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza odbędzie się w zaprzyjaźnionej z naszą szkołą bibliotece osiedlowej (Filia nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku) przy ulicy Sielskiej 6 w piątek, 2 września 2022 r. w godz. 13.00 – 14.30. Podobnie jak w poprzednich latach spotkanie będzie miało wymiar  imprezy środowiskowej, ponieważ aktywnymi czytelnikami będą nie tylko uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 22, ale również chętni rodzice, stali bywalcy biblioteki i,  miejmy nadzieję, przechodnie, którzy zaintrygowani ulicznym wydarzeniem (podobnie jak podczas poprzednich edycji) podejmą wyzwanie wspólnego czytania przełomowego dzieła A. Mickiewicza.

• .

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września o godz. 9:00 na boisku szkolnym.

• .

• Zebranie z rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych odbędzie się 30 sierpnia (wtorek) o godz. 17:00 serdecznie zapraszamy.