• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• Nie uda się nam mieć wszystkiego na raz, coś się kończy, żeby coś musiało trwać. Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Absolwentom i pani dyrektor, dla których te słowa mają szczególne znaczenie, życzymy powodzenia w realizacji nowych przedsięwzięć, pomysłów i marzeń, bo przecież "ważne są dni, których jeszcze nie znamy..."

• Piotr Gibczyński uczeń kl. 7a w gronie najlepszych uczniów z Włocławka

• Dziś w Urzędzie Miejskim we Włocławku zostały rozdane stypendia prezydenta Włocławka najlepszym uczniom ze szkół podstawowych i ponad podstawowych.

Prezydent dr Marek Wojtkowski wręczył  stypendia uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w minionym roku szkolnym.

Wśród najlepszych znalazł się uczeń naszej szkoły Piotr Gibczyński z klasy 7a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• .

• klasy I - VII godz. 8.30 (boisko szkolne)

klasy VIII godz. 9.30 (sala gimnastyczna)

• Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pikniku rodzinnego, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 22

• Doskonała pogoda, fantastyczne humory i wiele atrakcji – tak można podsumować Piknik Rodzinny, który odbył się w naszej szkole. W organizację imprezy plenerowej zaangażowana była cała społeczność szkolna. Przygotowania rozpoczęły się już na początku roku szkolnego i zaangażowały całą społeczność szkolną – uczniów, rodziców i nauczycieli.

Dzięki temu 16 czerwca było wiele atrakcji, m.in. urządzenia dmuchane, warkoczyki i malowanie twarzy, fotobudka, zajęcia kreatywne, doświadczenia fizyczne. W strefie gastronomicznej można było spróbować żurku, kiełbasy z grilla, ciast. Był też popcorn, wata cukrowa i lody.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację pikniku – rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, a także Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Trampek” i sponsorom: RunChłodnia oraz KeSeM.

Do zobaczenia za rok!

• I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Talentów

• 12 czerwca uczennice Kornelia Chojnacka kl. 5b i Laura Szypryt kl. 6b zajęły I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Talentów, na którym zaprezentowały swoje  umiejętności taneczne.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• .

• 7 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 4a wraz ze swoimi rodzicami obchodzili Dzień Mamy i Taty. Przygotowali wiersze oraz laurki.
            Przedstawiamy zdjęcia z tego wydarzenia:

• .

• 5 czerwca 2023r. klasy czwarte wybrały się na jednodniową wycieczkę do Brzozy Toruńskiej. Dzieci miały do dyspozycji wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Tak bawili się uczniowie klasy 4a:

• .

• 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka klasa 4a wybrała się na lody i spacer. Był czas także na gry i zabawę. Oto kilka pamiątkowych zdjęć:

• Kolejny sukces Piotra Gibczyńskiego ucznia kl. 7a

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że praca Piotra Gibczyńskiego, ucznia klasy 7A  została wyróżniona w kategorii: SZKOŁA PODSTAWOWA – MULTIMEDIALNA w II Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym MappLab.

Doceniono jego pomysłowość, kreatywność, oryginalność i  poświęcony czas na stworzenie pracy konkursowej.

Praca została opublikowana na stronie internetowej MappLab:

Niebawem na Facebooku zostaną opublikowane zwycięskie i wyróżnione prace: https://www.facebook.com/mapplab

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Opiekunami Piotra była p. Katarzyna Chlebosz i p. Anna Adamczyk