• Pokazy bokserskie

• 30 listopada 2022r. w naszej szkole gościli przedstawiciele klubu bokserskiego Champion z Włocławka

Trener: Daniel Łuczak

Zawodniczki: Hania i Gabrysia

Organizatorzy spotkania: Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

• Mistrzostwa Szkoły - Turniej piłki nożnej halowej drużyn mieszanych (kl. VI)

• 9 listopada 2022r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły - Turniej piłki nożnej halowej drużyn mieszanych (kl. VI).

System gier - każdy z każdym

Czas gry - 3 x 5 min

I miejsce - kl. 6a - 6 pkt.

II mieksce - kl. 6c - 3 pkt.

III miejsce - kl. 6a - 0 pkt.

Wyniki:

6b - 6c  -- 0 : 5

6a - 6b -- 2 : 0

6c - 6a -- 1 : 5

Organizator: p. Robert Piernikowski

• Obiady - grudzień

Wpłaty w dniach  28. XI. 2022 r.– 5. XII. 2022r.

• Polecamy!!!

• Zachęcamy wszystkich uczniów do wypożyczania książek Małgorzaty Musierowicz, które znajdują się w naszej bibliotece. Autorka jest twórczynią cyklu powieściowego dla dzieci i młodzieży "Jeżycjada". Polecamy!!!

• Sukces uczennicy kl. 8c

• Ogromne gratulacje dla uczennicy klasy 8c - Marty Wilińskiej, która 18 listopada 2022 r. na Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Bydgoszczy zajęła II MIEJSCE. Życzymy dalszych sukcesów!!!

• Konkurs Recytatorski "Wierszykarnia"

• 17 listopada 2022 r.w Centrum Kultury Browar B odbył się Konkurs Recytatorski "Wierszykarnia". Naszą szkołę reprezentowali:

Oliwier Wiśniewski, kl.4a

Hubert Górawski, kl.4b

Gabriela Sobczak, kl.5c

Gabriela Obielecka, kl. 6b

Marta Wilińska, kl.8c

Z radością informujemy, że MARTA WILIŃSKA (opiekun p. M. Siemianowska) zdobyła I miejsce, GABRIELA SOBCZAK (opiekun p. A. Graczyk) otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!!!

• Wycieczka uczniów kl. 4a i 5a do Łodzi

• 15 listopada 2022 r. klasy 4a i 5a uczestniczyły w wycieczce do Łodzi. Uczniowie zwiedzali Orientarium i ZOO. Wrażeń było bardzo dużo - szczególnie przy oglądaniu kąpieli słoni. Pogoda również dopisała - było słonecznie i ciepło. W dobrych humorach klasy wróciły do Włocławka.

• "Pamiętnik z wakacji"

• 3 listopada 2022r. w bibliotece szkolnej miało miejsce podsumowanie konkursu "Pamiętnik z wakacji". Przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia.

• Kujawski Konkurs Pieśni Patriotycznej i Wojskowej

• W sobotę 5 listopada W Zespole Szkół nr 4 we Włocławku im. K.K Baczyńskiego odbył się I Kujawski Konkurs Pieśni Patriotycznej i Wojskowej. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny w składzie: Marcela Hofman, Joanna Miziewicz, Martyna Sobocińska, Ewa Wiśniewska, Gabriela Woźniak.

Gratulujemy udanego występu i trzymamy kciuki za kolejne muzyczne zmagania

• Świetlica organizuje konkurs plastyczny „Mój przyjaciel miś” dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej nr 22 we Włocławku.

2. W konkursie mogą brać udział uczniowie, którzy przyniosą pracę plastyczną o tematyce „Mój przyjaciel miś” – wykonaną samodzielnie.

3. Klasę może reprezentować maksymalnie do 4-5 uczniów.

7. Prace konkursowe należy dostarczyć do 30 listopada 2022r. do świetlicy szkolnej.

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 09 grudnia 2022r.

9. Jury wybierze najciekawsze prace indywidualne w trzech kategoriach: kl. I, kl. II, kl. III. Spośród nich wybrane zostaną trzy najlepsze prace oraz wyróżnienia w każdej z wymienionych kategorii.

• Pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej nr 22

• 25 października 2022 r. odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej nr 22 dzieci z klas pierwszych. Klasa 1a  z wychowawcą  p. Anitą Ginczelewską oraz  1b  z wychowawcą  p. Katarzyną Piłatowską w odświętnych strojach  krokiem poloneza rozpoczęły uroczystość. Następnie uczniowie popisali się umiejętnością śpiewu, recytacji oraz znajomości liter i cyfr. Po tak pięknej prezentacji złożyli uroczyste ślubowanie przed Panią Dyrektor Iwoną Jędrzejczak.  W drugiej części odbyło się pasowanie na ucznia przez dyrekcję szkoły, wręczenie dyplomów, gratulacje oraz bardzo dużo zdjęć na tle pięknej  dekoracji. Uroczystość poprowadził p. Paweł Dyberny. Całość miała bardzo uroczysty charakter. Uczniowie przejęci ale szczęśliwi weszli w grono społeczności szkolnej.